• slide-0.jpg
  • slide-2.jpg
علم و دانش
روانشناسی موفقیت
کسب و کار
حقوق و قوانین
شعر و داستان
لبخندانه
باشگاه دیدگاه
دستور آشپزی
یادداشت های سلامتی
در هر درمانی شخص با محتوا طبع و روحیات و نوع کار و میزان چربی افتادگی خون و خواب تمام مراحل در درمان باید مد نظر گرفته شود .ما یک محوری داریم در درمان چاقی آنهم اینکه ما باید درمانی را دنبالش برویم که یک سری مشخصه هایی داشته باشد اولا باید بدون عارضه باشد و این درمان باید موثر باشد . فرد تغییر سایز و تغییر وزن و حال را احساس کند . اولین موضوع ما در درمان چاقی و شخص محور این است که حال آن فرد را بهتر کنیم، و نباید به هر قیمتی وزن را پایین بیاوریم و اینکه درمان قابلیت اجرا داشته باشد . کارهای عجیب غریبی نباشد که در شیوه زندگی فرد نباشد یا کارهای سختی که اصلا فرد عادت به انجام آن کارها ندارد .
درمان باید ماندگار و پایدار باشد و کم و زیاد نشود و به یک مویی بند نباشد و با تلنگر کوچکی برگردد . با زحمت زیادی وزن کم شود و با یک ناپرهیزی ساده و کوچک برگردد . باید زیر ساخت درمان درست باشد.
درمان باید نیازهای فرد را جبران کند چون نیازهای افراد با هم مخالف است فردی که کار فکری می کند با فردی که کار بدنی می کند متفاوت است . خانم سی ساله با خانم شصت ساله تفاوت های فردی را دارد و مواد مختلف برای اینها فرق می کند حتی ویتامین دریافتی شان.
س: آیا در خلال درمان نیاز می شود از افراد آزمایش گرفته شود و بر اساس نیازشان اقدام کرد؟
ج: درمانهای جدید که به سمت درمانهای سلولی می رود و مهم است که سلول چربی باید مورد هدف قرار بگیرد در نتیجه اندازه چربی و چگالی نسبی چربی برایمان مهم است اگر فرد ناحیه شکم و پهلو را بخواهد لاغر کند حتما باید مورد آنالیز قرار بگیرد که بفهمیم این چربی چه دانسیته ای دارد در نتیجه از ابزار خاصی برای این کار استفاده می شود.
یک سری آزمایش هایی داریم که برای روند درمانی مان است اگر بخواهیم درمان سلولی انجام بدهیم حتما باید وضعیت کبد آن فرد را تا حدودی بدانیم و فرد با توجه به شرح حالی که می دهد ممکن است نیاز به آزمایشهای فردی دیگری هم داشته باشد که از آن استفاده خواهد شد.
آزمایشها با توجه به سن متفاوت است و بیشتر افرادی سود می برند که دردهای زانو و کمر دارند هم آقا و هم خانم نتیجه می گیرند و هر یک کیلو وزن کم کردن دو نیم کیلو بار را از زانوها کم می کند. افرادی که به سمت یائسگی می روند سود بیشتری می برند در وزن کم کردن و حتی آقایانی که ورزشهای سخت انجام می دادند و الان کنار گذاشتند چون چربی در این افراد زیاد می شوند و در درمانهای سلولی سود زیادی می برند.
س: تنوع درمان یعنی چه اگر سلول چربی من با فرد دیگری فرق دارد چه تصمیمی برای من می گیرید و چه تصمیمی برای فرد دیگر؟
ج: درمانهای مختلفی برای اینها انجام می شود یکی از مهمترین کارها فریز کردن سلولهای چربی است و در دماهای مختلف که در افراد متفاوت است . سرما سلول چربی را از بین می برد و بطور عمیق تر این کار را انجام می دهد و خطر آمبولی ندارد .

اضافه کردن نظر


پیام نما
در وب

گالری
تصاویر
گالری
ویدوئو
نظرسنجی

از مطالب کدام یک از مجله‌های پیام‌نما بیشتر رضایت دارید؟

کسب و کار - 26.1%
علم و دانش - 13%
حقوق و قوانین - 4.3%
شعر و داستان - 39.1%
روانشناسی موفقیت - 13%
یادداشت های سلامتی - 4.3%
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 22 سپتامبر 2017 - 00:00
اوقات
شرعی
حدیث
امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323
تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران می باشد