• slide-0.jpg
  • slide-2.jpg
علم و دانش
روانشناسی موفقیت
کسب و کار
حقوق و قوانین
شعر و داستان
لبخندانه
باشگاه دیدگاه
دستور آشپزی
یادداشت های سلامتی
سیاه شدن سر استخوان ران بحث مهمی است . خیلی از دوستان هستند برای اینکه بتوانند لاغری زود به دست بیاورند و یا افرادی که لاغر اندام هستند و دوست دارند تا حدی چاق شوند به یک سری روشهای غیر معقول دست می زنند و این منجر به سیاه شدن استخوان سر ران می شود.
جریان های خونی که در مفصل ران داریم خاص هستند و باعث می شود یک سری از عواملی که منجر به تخریب این جریان بشوند در نهایت منجر به تخریب استخوانی و مفصل شود و ایجاد درد و کوتاهی و ناراحتی برای بیمار شود . نکات مهمی که می تواند منجر به این مشکل شود می تواند ناشی از ضربات باشد وقتی ورزش می کنند مثل ژیمناستیک یا در بعضی افراد که بیماری های خاصی دارند مثل بیماری رماتیسم یا بعضی از دوستان که دچار بیماری لوتوس می شوند و یا مصرف داروها که برای درمان این بیماری ها کمک می کند می تواند منجر به این عارضه مهم شود. مهمترین استفاده از این داروها کورتون است که باعث سیاه شدن سر استخوان لگن می شود مخصوصا استفاده از آمپول دگزامتازون و اینها بسیار خطرناک است .استفاده سه تا از این آمپول باعث این مشکل می شود .
استفاده از الکل باعث این مساله می شود و همچنین استفاده از مواد مخدر و همچنین پیوند کلیه بخاطر استفاده از داروهایی که مجبور به استفاده هستند این اتفاق می افتد. حتی استفاده از پودر هایی برای چاق کننده به نام افلاطون که استفاده می کنند و بسیار خطرناک است .
چیزی که در عرض یک هفته چاق یا لاغر می کند اثرات بسیار مضری دارد از جمله سیاه شدن سر استخوان . بهتر است قبل از اینکه هر اتفاق دیگری برای گردی سر ران بیفتد مراجعه کنند تا درمان صورت گیرد و بتوانند به راحتی به زندگی خود ادامه دهند.

اضافه کردن نظر


پیام نما
در وب

گالری
تصاویر
گالری
ویدوئو
نظرسنجی

از مطالب کدام یک از مجله‌های پیام‌نما بیشتر رضایت دارید؟

کسب و کار - 26.1%
علم و دانش - 13%
حقوق و قوانین - 4.3%
شعر و داستان - 39.1%
روانشناسی موفقیت - 13%
یادداشت های سلامتی - 4.3%
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 22 سپتامبر 2017 - 00:00
اوقات
شرعی
حدیث
امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703
تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران می باشد