10000528   @didgah.tv5 
متخصص پوست و مو
امروزه در کشور چند مرکز تحقیقات داریم که در حال تولید علم هستند و کارهای جدید انجام می دهند. در بحث پوست و مو 4 مرکز کشوری داریم که مطالب جدید و کارهای جدید صورت گرفته و توانستیم جدید ترین کارهایی که در سطح دنیا انجام می شود رصد کنیم و در چندین مرحله ثبت اختراع داشتیم. مثلا مقاله ای که در سال 2007 در مورد جوان سازی و ترمیم و سوختگی انتشار پیدا کرد چندین مقاله بین 2007 و 2010 چاپ کردیم که بعد از 5 سال در اروپا به عنوان رفرنس به جهت کارهای جدیدی که دارند ارائه می دهند طب باز ساختی و استناد می کنند به کارهایی که ما انجام دادیم.
س: آیا لیزر درمانی فقط برای خانم هاست یا برای آقایان هم کاربرد دارد و آیا میزان اثر بخشی آن متفاوت است؟
ج: اثر بخشی لیزر بستگی به نوع پوست دارد در پوست های تیره و روشن فرق می کند در آقایان به دلیل اینکه موها کلفت تر است و در بعضی مواقع پوست تیره تر است با احتیاط بیشتری باید این کار را انجام داد در آقایان معمولا استفاده لیزر بیشتر جنبه درمانی دارد تا نسبت به خانم ها که کار زیبایی انجام می دهند.
چروک های دور چشم معمولا اولین چروک هایی هست که ظاهر می شود دو نوع چروک داریم بعضی اینها بر اثر حرکت عضلات است و بعضی ها هم در حالت معمول هم هست این چروک ها بعضی اوقات همراه می شود با تیرگی پوست در درجه اول ترکیبات موضعی که دور چشم استفاده می شود و برای چروک هست معمولا کرم هایی که مرطوب کننده باشند و اثر ضد چروک دارند عصر و شب استفاده شود و در روز هم ضد آفتاب بزنند و از نوعی باشد که دور چشم هم استفاده شود و باعث خارش و سوزش چشم نشود ولی چروکهایی که عمیق تر هستند با لیزر های مخصوص دور چشم می توان استفاده کرد.
استفاده از پلاسما هست که در افتادگی های خفیف هم می توان انجام داد حتی در افتادگی از پلک و توسط دستگاه انجام می شود. استفاده از پی آر پی هم برای کاهش تیرگی دور چشم انجام می شود .