10000528   @didgah.tv5 
چی میشه که اینجوری میشه؟!
سلام سلام شونصدتا سلام

حال و احوال؟ دماغ مماغ؟ آییییییی!
یعنی چاقه؟ جانم؟ بله ظاهرا دماغها چاقه و فراتر از چاق که دیگه میشه قاچاق!

اگر از حال این کمینه کمونه کرده بخواهید
خیلی خیلیییی خوبم و صفا مفا و آره و اینا...
در بهترین روزهای عمرم چرخان غلتان دارم سیر و سلوک می کنم
برخلاف چیزایی که بعضی از رفقا می گن که چون کم حرف زده یعنی اله و بله و کذا و کذا و هکذا... نچ خیلی امممم عالیییی و اصلا هم دوشواری ندارم!

حالا مشکل چیسته؟ مشکل فنی استه!
این حقیر، یکشنبه هیکل مبارکم رو از شرق تهران کشانیدم غرب تهران و پیامهای یک هفته رو دوباره، تک به تک خوندم و انتخابیدم و دیدگاه رو زودتر از همیشه آمادیده کردم! وانگاه یه جلسه خیلی مهم داشتم که هول هول خودم رو دوباره کشانیدم شرق تهران!
و خدا گواهه که از همون عصرش تا همین الان که ظهر چهارشنبه باشه چقدر تماس و پیامک و الانم حضوری دنبالشم! اما فعلا که نشد که نشد!

اما دیگه حرص نمی خورم و فشار نمیارم به چندجا... پذیرفتم که همینه که هست... چند وقت یه بار این سیستم ها، لنگشون هوا می ره و نمی دونی تا کجا می ره! و غش و ضعف و آی ننه و ملددددم و ننه من غربم و الی یوم القیامه آخ و واخ و ... چون این تکنولوژی برای خانواده مرحوم دکتر ارنست و پدر پسر شجاع هست و بس!

عاما شمام اگه می خواین از زندگی حالش رو ببرین نه در این مورد که کلا در هر موردی یا زمین بازی رو عوض کنین و شرایط رو تغییر بدین یا اگه نمیشه: زبان در کشید و لذت ببرید و جایگزین و راهی برای بهتر شدن حال بیابید... طبق تعالیم جدیدی که دارم می بینم و می خونم: اگر در یک وضعیت ثابت و تکراری ناخوشایند قرار دارید و مدام ناله و نق سر می دید یا توضیح و توجیه و ادله و... در واقع این نقش روانی رو پذیرفتید و دارید از این جایگاه، تغذیه می شید و ناخودآگاه نوازش می گیرید و ظرفتون رو پر می کنین... حالا عمری بود در همین رابطه بحث و موضوع هم می ذاریم و کتابش رو هم معرفی می کنم!

اما نکته مهم دیگه که یه عده ای رو نگران کرده:
این رفیق جان ما که کارای پیام نما رو انجام می ده دچار یه سوء تفاهمی شده که اون روز که من خدمتش عرض کردم از این به بعد به جای شنبه ها، یکشنبه ها به روز می شیم کلا فکر کرده دیگه چهارشنبه ها هم نیستیم و اشتباهی زده به روز رسانی: یکشنبه ها ... و چهارشنبه ها رو ناخواسته حذفیده...من از همین تریبون و بلندگو و جایگاه، هوار کشان و آژیر نشان و ارادت پاشان عرض می کنم که تغییری در تعداد به روز رسانی ها ایجاد نکردیم و هستیم حالا... چه کاریه؟!

درباره اینکه مشکل هم کی حل میشه؟ بگم که: مشکل بزرگ و عمیق و سخت افزاریه و کلا باید دستگاه فعلی رو ببرن یه بخش دیگه سازمان که تعمیرگاه طوره تا بلکه اون قطعه عوض بشه تا بتونیم بریم توی تلویزیون ملت هلپی!

اما اینجا هستیم، پیامک هاتون هم هست... و امیدوارم که هر روز دسترسی حضرات به اینترنت بیشتر و بیشتر ترررر هم بشه که انقدر گرفتار اون سیستم عهد بوقی نباشیم... ضمنا به فکرش هم هستم که شایددد یه اینستاگرام برای دیدگاه جان باز کنم که از جای دیگه هم مطالب محدود و کوتاهی رو تقذیم کنیم و ارتباطکی باشه اونم به صورت تصویری و دوستانی که می خوان تصاویری از خودشون برای ما و مامور بفرستن با خیال راحت این امکان رو داشته باشن... موضوع بدیم، سر بریده تح ، نه ببشقید عکس تحویل بگیریم! چطوره؟!

امروز هم یحتمل باز با چند نفری از دیدگاهیان جان تماس می گیرم با همون شماره عجیب 23511 ... تا وصل نشیم فعلا آش همین آش و کاسه همون کاسه... جانم؟ نعلبکی به چه کارم آید؟!

ارادت و احترام و ماچ ... اهممم چیزه!
بله همون ارادت می گن فعلا کافیه... بفرمایید تا گندش در نیومده پشت میزتون!

یک فروند مامور نصفه مامور/ نیمه مسئول!