• slide-0.jpg
  • slide-2.jpg
علم و دانش
روانشناسی موفقیت
کسب و کار
حقوق و قوانین
شعر و داستان
لبخندانه
باشگاه دیدگاه
دستور آشپزی
یادداشت های سلامتی

باشگاه مخاطبان

سلام سلام صدتا سلام

دیدگاهی های عزیز
وقتتون به خیر

امیدواریم ایام به کامتون باشه و هرجا که هستین در کنار عزیزانتون شاد و سلامت و در آرامش باشین

متاسفانه باشگاه دیدگاه امروزمون یعنی بیست و سوم امرداد با مشکلات خاصی دست به گریبان شده .

حالا چی شده می گیم !

اماهمینجوری که نمیشه ...
باید قبلش یه منبر براتون بریم !!!

از مولای متقیان حضرت علی (ع) روایات مختلفی درباره راستگویی نقل هست یکیش این که النجات فی الصدق ! یعنی رهایی و رستگاری در راستگویی است و یا اینکه : راست بگو حتی اگر بر ضرر تو باشد و ...

اینها رو گفتیم چون دقیقا الان وقتش بود یعنی زمانی که مشکل برای خود دیدگاه پیش اومده وگرنه نسخه پیچیدن برای مشکلات دیگران که همیشه ساده بوده و هست .

متاسفانه سامانه ای که پیامکهای دوستان عزیزمون داخل اون ثبت می شه با اختلال برای دسترسی مواجه شده و باوجود تمامی تلاشهای فنی امروز دسترسی به این سامانه مقدور نیست ...

به روز شدن نصفه و نیمه ی امروز باشگاه هم صرفا به این خاطر هست که ببینین ما هستیم تا شما هستین و مشکل یا کم کاری از ما نبوده ...

اما برای جبران مافات ( آنچه از دست رفته است ! ) بهتون قول می دیم اونهم از نوع مردونه ، که فردا با اینکه یکشنبه است باشگاه رو به روز کنیم ...

نکته دیگه ای که مدتی فکرمون رو مشغول کرده بود قدردانی از پرتلاشهای باشگاه به شیوه ای در خور و مناسب بود ...

مثلا اگه دیدین یه روز کسی به گوشی تون زنگ زد و گفت از طرف باشگاه دیدگاه تماس گرفته و مبلغی پول می خواد به حسابش واریز کنین که... خب هیچی این که تابلوئه طرف کلاهبرداره ! شماره طرف رو به پلیس فتا می دین و خلاص !

این که هیچی ... اما اگه گوشی تون زنگ خورد و یه صدای مهربون و پخته و دو رگه و خاص ( بههههله ما یه همچین خونواده هایی هستیم ! ) از اون طرف گوشی گفت که به خدا مامورم و معذورم ! و باهاتون گپ زد و فرداش صحبتهاتون رفت روی تلویزیون و عمومی و بین المللی شد ( چون پیام نما در اقصی نقاط دنیا چه از طریق وبگاه پیام نما ، چه توسط ماهپاره قابل دیدن هست ) اونوقت بدونین که جزا ( یا پاداش ) فعال بودنتون رو گرفتین !

البته این فعلا یه پیشنهاده ... حالا ببینیم شما برای فعالهای دیدگاهی چه پیشنهادایی دارین که به جیب شبکه پنج هم فشار نیادا ! منتظریم !


اما بریم سراغ موضوعات این هفته :

الف ) از خوبی ها و بدی های فضای مجازی برای ما بگین و اینکه خودتون چقدر درگیر این ماجراها هستین ؟ ( پیشنهادی مدیر روابط عمومی نازنین پنج ! دامت عزه !! )

ب) بهترین و خنده دارترین لطیفه ( یا جوکی ) که بشه اینجا گفت ( می بینین که خانواده نشسته ... جان عزیزانتون ماجرا رو نژادپرستی و قومی قبیله ای هم نکنین ... همه جور آدم ، همه جا هست )

پ ) بزرگترین چالش ( نه که بالش ! ، یعنی مثلا گره و گرفتاری ) زندگی تون تا امروز چی بوده و چیکارش کردین ؟ ( پیشنهادی زهرا یوسفی )

ت ) در روزمره ، چقدر از کلمه " نمی دونم " استفاده می کنیم ؟ و چه اندازه درباره مواردی که ازشون سر در نمی یاریم یا اطلاع نداریم اظهار فضل می کنیم ؟ خودمون و اطرافیانمون ؟!! ( پیشنهادی مامور معذور )

ث) آزاد آزاد آزاد ... و بازهم آزاد تر !


فردا یکشنبه با پیامهای مهربانانه شما در خدمتتونیم
و البته با کلی سپاس برای اینکه ما رو درک می کنین و
می دونین ماهم چقدر دوستتون داریم و تمام تلاشمون رو می کنیم ...نومید مشو جانا ، امید پدید آمد / امید همه جانها از غیب رسید آمد

نومید مشو ای جان در ظلمت این زندان / آن شاه که یوسف را از حبس خرید آمد

ای شب به سحر برده در یارب و یارب تو / آن یارب و یارب را رحمت بشنید آمد

از حد چو بشد دردم ، در عشق سفر کردم / یارب چه سعادتها کز این سفرم آمد!

بیتی دو بماند اما بردند مرا جانا / جایی که جهان آنجا بس مختصرم آمد !!

( مولوی )


ارادتمند همه رفقا ...
تمامی حقوق این سایت متعلق به سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران می باشد